workexpresss

Agencja Pośrednictwa Pracy i Doradztwa Personalnego

Operator / ustawiacz maszyn CNC

Polska / śląskie / Katowice

Opis stanowiska :
Dla naszego Klienta, poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku: Operator/Ustawiacz maszyn CNC

Opis stanowiska pracy:

- ustawienie oprzyrządowania obrabiarki,

- nadzór nad przebiegiem procesów technologicznych w toku produkcji,

- organizacja pracy na produkcji
Wymagania :
- wykształcenie średnie techniczne

- minimum roczne doświadczenie na obrabiarkach CNC

- umiejętność czytania rysunku technicznego

- umiejętność pomiaru detalu
Oferujemy :
- pracę od poniedziałku do piątku + sporadyczne weekendy

- praca w systemie 3 zmianowym

- wynagrodzenie: stawka początkowa 1700-2000netto/msc + możliwe premie
Składanie aplikacji :
Aplikacje prosimy kierować na : joanna.grosiak@workexpress.pl w temacie wpisując operator/ ustawiacz maszyn CNC
Dodatkowe inf. :
Oferta numer : 736,

Branża : Produkcja,

Możliwy rodzaj pracy :
  • praca stała

Oferta ważna do : 30-5-2010