Prowork

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Pielęgniarka praca Anglia / 11,50-13,50 funtów brutto godz. / interview Warszawa

Wielka Brytania / cała Polska / Anglia

Opis stanowiska :
Pracodawca: Specjalistyczne domy opieki w Milton Keynes zatrudnią pilnie pielęgniarki / registered nurses do pracy z osobami starszymi. Osobista rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą odbędzie się w dniu 17-18 sierpnia w Warszawie.
Miejsce pracy: Milton Keynes / Anglia

Opis stanowiska:

Pracodawca oferuje pomoc w uzyskaniu dla pielęgniarek wymaganych kwalifikacji do pracy w UK. Jeśli masz kwalifikacje jako pielęgniarka – zapewniamy pomoc w znalezieniu stabilnej pracy jako pielęgniarka lub przejściowo opiekun medyczny w Wielkiej Brytanii. Firma Prowork posiada 10 lat doświadczenia w rekrutacji pracowników za granice.

Warunki zatrudnienia: Praca stała na pełny etat 38,5 godzin tygodniowo, możliwość pracy w nadgodzinach oraz podwyższania kwalifikacji zawodowych.
Zamieszkanie: zapewnione w pobliżu miejsca pracy, koszt około 50 funtów tygodniowo.
Wynagrodzenie: 11,50-13,50 funtów brutto /godz.

UWAGA: Osobista rozmowa kwalifikacyjna z pracodawcą odbędzie się w dniu 17-18 sierpnia w Warszawie

Data rozpoczęcia: wrzesień 2010, do ustalenia indywidualnie. Kontrakt podpisywany bezpośrednio z pracodawcą.

W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV ze zdjęciem w języku polskim i angielskim na adres: rekrutacja@prowork.com.pl , tel.022 323 63 35; 501 250 399 , kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv skontaktujemy się z każdym kandydatem telefonicznie.
Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967 Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą i w kraju. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Wymagania :
Wymagania:
• komunikatywna znajomość języka angielskiego
• dyplom ukończenia studiów wyższych na kierunku pielęgniarstwa lub położnictwa (licencjat lub magister)
• wymagane referencje i zaświadczenie o niekaralności
• preferowane pielęgniarki z rejestracją w NMC (osoby bez rejestracji mogą pracować na stanowiskach opiekunów osób starszych).
Oferujemy :
Składanie aplikacji :
Aplikacje prosimy kierować na : rekrutacja@prowork.com.pl lub
drogą pocztową na adres:
Prowork
ul. Smolna 38/8
00-375, Warszawa
Dodatkowe inf. :
Oferta numer : 743,

Branża : Inne,

Oferta ważna do : 30-8-2010