Prowork

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

NIANIA w Szwajcarii z niemieckim/interview warszawa 16-17 września

Szwajcaria / cała Polska /

Opis stanowiska :
Oferowana stała praca w Szwajcarii jako Niania/pomoc w domu i roczny kontrakt z rodziną. Dostępne ok 20 stanowisk / oferty pracy w różnych rodzinach.
Obowiązki praca na pełny etat 43 godziny tygodniowo i zapewnienie pełnej profesjonalnej opieki nad dziećmi i pomoc w drobnych obowiązkach domowych
Wymagana dobra znajomości j. angielskiego lub niemieckiego i dobre doświadczenie w opiece nad dziećmi/referencje. Pracodawca zapewnia legalne zatrudnienie wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi (ubezpieczenie, urlopy) oraz bezpłatny przelot w obie strony do Szwajcarii. Wszystkie zatrudnione osoby mają zapewnione bezpłatne wyżywienie i zamieszkanie (własny pokój).
Miejsce pracy: Szwajcaria
Termin rozpoczęcia pracy od października 2010 /różne terminy.

Warunki zatrudnienia:
• Legalny Kontrakt jako NIANIA /pomoc rodziny na 12 miesięcy (z opcja przedłużenia - etat 43 godziny tygodniowo + możliwość dodatkowej pracy w nadgodzinach
• Wszystkie świadczenia (urlop, składki emerytalne, ubezpieczenie) zgodnie z przepisami w Szwajcarii
• Gwarantowane wynagrodzenie ok 1800 CHF netto (franki szwajcarskie) /powyżej 1200 Euro netto miesięcznie
• bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.
• bezpłatne przeloty w obie strony z Polski do Szwajcarii
• pełnopłatny urlop 5 tygodni rocznie(możliwość przyjazdu do Polski w różnych terminach)
Oferty są realizowane w ramach programu Au pair/mothers help/Nanny .Kontrakt podpisywany indywidualnie bezpośrednio z pracodawca szwajcarskim i zapewnione wszystkie świadczenia wg. prawa szwajcarskiego. W przypadku zainteresowania praca jako Niania /opiekunka do dziecka w Szwajcarii /Swiss Nanny – prześlij pilnie swoje CV ze zdjęciem w j. angielskim lub niemieckim na adres: a.kaczorowska@prowork.com.pl - kontakt Anna Kaczorowska . Prowork 10 lat doświadczenia w rekrutacji związanej z programem Au Pair i opieką. Zobacz również duży wybór ofert w Wielkiej Brytanii dla opiekunów osób starszych/niepełnosprawnych w dziale Opieka UK na www.prowork.com.pl

Wymagania :
Wymagania:
• preferowany wiek 25-55 lat
• min średnie wykształcenie/preferowane związane z edukacja/praca z dziećmi
• Doświadczenie w opiece nad dziećmi jako niania/ mother`s help/opiekunka do dzieci /nauczyciel w przedszkolu/pomoc w przedszkolu - min 3-4 lata
• Komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
• gotowość do rozpoczęcia pracy od października 2010
• elastyczność gotowość do aktywnej pracy z dziećmi i pomocy w obowiązkach domowych
• dobry stan zdrowia /poświadczony badaniami lekarskimi
• osoba niekarana
• referencje /świadectwa pracy
Oferujemy :
Składanie aplikacji :
Aplikacje prosimy kierować na :a.kaczorowska@prowork.com.pl lub
drogą pocztową na adres:
Prowork
ul. Smolna 38/8
00-375, Warszawa
Dodatkowe inf. :
Oferta numer : 748,

Możliwy rodzaj pracy :
  • praca stała

Oferta ważna do : 9-10-2010