Prowork

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Zostań Au Pair w USA 2010/przelot gratis

Stany Zjednoczone / cała Polska /

Opis stanowiska :
Oferujemy pobyty w rodzinach w USA jako Au Pair. W zamian za pomoc w opiece nad dziećmi rodzina zapewnia zamieszkanie, wyżywienie i kieszonkowe. Ponadto Au Pair może uczęszcza na kursy językowy .Jeśli lubisz dzieci i chcesz poznać życie w innym kraju zostań AU PAIR USA. . Pobyty na różne terminy na okres 12 miesięcy. Au Pair dla rodziny amerykańskich / Przelot do USA gratis + nauka w college amerykańskim. Różne lokalizacje: Nowy Jork, Boston, Waszyngton, San Francisco, Chicago i inne miasta.
Wyjazd do rodziny w Stanach Zjednoczonych realizowany za pośrednictwem firmy Prowork. Nie ma żadnych innych ukrytych kosztów. Chcesz poznać Amerykę? Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki – kontakt w języku angielskim na co dzień – w szkole językowej, w rodzinie i z przyjaciółmi! Prowork-10 lat doświadczenia w organizowaniu wyjazdów Au Pair!
Oferowane warunki:
• 12 miesięczny pobyt w rodzinie amerykańskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka angielskiego.
• Kieszonkowe min 790 USD miesięcznie + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.
• pełne ubezpieczenie(bez żadnych dopłat!)
• 4 dniowe szkolenie w Nowym Jorku
• samochód do prywatnego użytku
• bezpłatny kurs języka angielskiego
• rodzina opłaca koszt przelotu z Polski do Stanów Zjednoczonych
• opieka partnerskiego biura Au Pair w USA
Wyjazd do rodziny w USA realizowany za pośrednictwem firmy Prowork. Chcesz poznać USA? Program Au Pair to najtańsza i najbardziej skuteczna metoda nauki języka . Warunkiem aplikowania na oferty Au Pair jest złożenie kompletu wymaganych dokumentów (do pobrania ze strony Prowork w dziale O Au Pair ) i podpisanie umowy.
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o rejestrację w serwisie i złożenie aplikacji poprzez naszą stronę www.prowork.com.pl lub przesłanie cv na email: rekrutacja@prowork.com.pl .
Po otrzymaniu cv, prześlemy formularze niezbędne do wyjazdu Au Pair USA Kontakt: tel 022 323 63 35 w. 25, 502 731 065 , skype: prowork_
Zobacz też inne oferty: Au Pair Niemcy, Au Pair Francja, Au Pair Anglia , Au pair Austria i inne kraje. Posiadamy certyfikat nr 967 Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą i w kraju.

Wymagania :
Wymagania:
• Komunikatywna znajomość angielskiego
• wiek 18-27 lat
• prawo jazdy
• Doświadczenie w opiece nad dziećmi
• Osoba miła przyjazna i kochająca dzieci
• Gotowość do rozpoczęcia pracy od października, listopada. grudnia 2010
Oferujemy :
Składanie aplikacji :
Aplikacje prosimy kierować na : rekrutacja@prowork.com.pl lub
drogą pocztową na adres:
Prowork
ul. Smolna 38/8
00-375, Warszawa
Dodatkowe inf. :
Oferta numer : 750,

Możliwy rodzaj pracy :
  • praca stała

Oferta ważna do : 25-10-2010