Prowork

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników do Wielkiej Brytanii. Posiadamy certyfikat nr 967/1 b Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów, zorganizowaniu wyjazdu do Anglii.

Monter rusztowań z angielskim praca Norwegia 2011 / 149 NOK godz

Norwegia / cała Polska /

Opis stanowiska :
W imieniu norweskiego pracodawcy Agencja Prowork Warszawa poszukuje monterów rusztowań z komunikatywnym angielskim do pracy w Norwegii 2011. Praca w Norwegii jako monter rusztowań od czerwca/lipca 2011. rozmowa kwalifikacyjna Warszawa pilnie.
Opis stanowiska
Aktualna oferta pracy w Norwegii jako monter rusztowań systemowych Layer, Pletac i inne na terenie Norwegii. Praca na pełny etat 37,5 godz/tydz zgodnie z przepisami prawa pracy w Norwegii. Pracodawca zapewnia pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do pracy /wynajęciu zakwaterowania. Niezbędnie wymagany komunikatywny angielski i udokumentowane doświadczenie w pracy min 3 lata! Rozmowa kwalifikacyjna w Warszawie ok. 6-8 czerwca br.

Wymagania :
Wymagania
- preferowane wykształcenie kierunkowe
- min 2 lata udokumentowanego doświadczenia jako monter rusztowań systemowych pletac/layer czy inne / referencje od poprzednich pracodawców
- komunikatywny angielski/warunek konieczny (wyjazd od k. czerwca 2011)
- prawo jazdy (preferowane)
certyfikaty uprawniające do pracy przy montażu rusztowań
- gotowość do podjęcia pracy w Norwegii jako monter rusztowań
- gotowość do odbycia rozmowy kwalifikacyjnej w Warszawie
Oferujemy :
Warunki
- Umowę z pracodawcą norweskim zgodnie z przepisami norweskiego kodeksu pracy,
- Wynagrodzenie min. 149 NOK/godz brutto.
- Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, koszt ok. 3,500-4000 NOK/mies (lub do wyboru można znaleźć zamieszkanie indywidualnie)
- Bezpłatne ubrania robocze, narzędzia oraz sprzęt ochronny
- Pomoc przy: uzyskaniu karty podatkowej, uzyskaniu numeru personalnego praz utworzenia konta bankowego
- Zasiłek rodzinny na każde dziecko do 18 roku życia (dzieci mogą mieszkać w Polsce) w wysokości 970 NOK miesięcznie.
- 100% płatnego chorobowego i ubezpieczenie zdrowotne oraz od nieszczęśliwych wypadków
- premia urlopowa w wysokości 12% lub 10,2% rocznego wynagrodzenia brutto - kwota zwolniona od podatku).
Data rozpoczęcia pracy : k. czerwca 2011
Rozmowa kwalifikacyjna z wybranymi kandydatami: pilnie czerwiec 2011 w Warszawie
Procedura rekrutacyjna
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy pilne o przysłanie CV z dopiskiem „Norwegia, monter rusztowań 2011” w języku polskim i/lub angielskim na adres: norwegia@prowork.com.pl
oraz zarejestrowanie sie w serwisie www.prowork.com.pl
tel.022 323 63 35 wew. 26, 508 147 658 , kontakt: Anna Kaczorowska
Po otrzymaniu cv skontaktujemy się telefonicznie z wybranymi kandydatami.
Więcej informacji o naszej firmie na stronie: www.prowork.com.pl
Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacji pracowników za granicę. Posiadamy certyfikat nr 967 Ministra Pracy na usługi pośrednictwa pracy za granicą. Nie pobieramy żadnych opłat od osób starających się o pracę. Pomagamy w przygotowaniu/przetłumaczeniu dokumentów i zorganizowaniu wyjazdu .

Składanie aplikacji :
Aplikacje prosimy kierować na : norwegia@prowork.com.pl lub
drogą pocztową na adres:
Prowork
ul. Smolna 38/8
00-375, Warszawa
Dodatkowe inf. :
Oferta numer : 757,

Branża : Budownictwo,

Możliwy rodzaj pracy :
  • praca stała

Oferta ważna do : 4-7-2011